У Facebook з’явився бот для налагодження сексуального життя користувачів

Mashable

Про це пише Mashable.

Новий бот має назву Lovely Bot. Щоб «поговорити» з ним користувачу достатньо зайти на сторінку Lovely у Facebook і написати повідомлення. У процесі створення програми компанія співпрацювала з сексологом Агатою Лув, тож принцип роботи інтернет-порадника нагадує справжній сеанс у лікаря. 

Бот працює з «пацієнтом», залучаючи його до бесіди. У процесі комунікації програма ставить людині кілька питань, щоб дізнатися, наскільки сексуально вдоволеною вона є у стосунках з партнером. Якщо виявляється, що недостатньо, то сервіс пропонує варіанти того, що можна спробувати, щоб покращити ситуацію. 

 «Якщо щось не так у ліжку, знайти вирішення цієї проблеми нелегко. Парам може бути важко чітко розповідати про свої сексуальні потреби одне одному, тому й реалізувати їх важко», -  зазначає виконавчий директор компанії  Lovely Якуб Конік. 

Багато людей не готові звертатися за порадою до лікаря, або просто не мають місцевих спеціалістів, які були б здатні проводити такого роду терапію. Тому для них анонімність і доступність сервісу можуть бути ключовими перевагами. 

Користувачі зазначають, що бот є корисним, однак його можливості є обмеженими – він не може надавати таких чутливих та персональних рекомендацій, як людина-терапевт. На даний момент чат-бот все ще вчиться, як краще реагувати у різних ситуаціях, але представники компанії мають великі плани на майбутнє. 

Вони збираються зробити програму частиною застосунку Lovely, який допомагатиме парам вдосконалювати стосунки. Додаток також матиме змогу сконстатувати пацієнтів зі справжнім сексологом, якщо їхня проблема вимагатиме глибшого аналізу. 

Раніше MediaSapiens писав про те, що наприкінці січня нью-йоркський комік і колишній працівник Goldman Sachs Брендан Альпер в тестовому режимі запустив мобільний додаток Hater, який підбирає людям пару на основі того, що вони ненавидять. 

comments powered by Disqus