Марк Цукерберг попросив вибачення за роботу мережі Facebook

Cnet

Цукерберг вирішив після закінчення свята Йом-Кіпур, який ще називають «Судним днем» або «Днем спокути», попросити вибачення за свої помилки. Зокрема він вибачився за те, що соціальна мережа Facebook  роз'єднує людей, а не об'єднує їх.

«Сьогодні завершується Йом-Кіпур, священний день для іудеїв. У цей день ми згадуємо минулий рік і просимо вибачення за свої помилки.Я прошу вибачення у всіх, кого образив цього року, і обіцяю стати кращим. Мою роботу в якійсь мірі використовували для того, щоб роз'єднати людей, а не об'єднати їх. Я прошу вибачення і буду працювати, щоб виправити це».

Раніше голова компанії розповів, що змінить у Facebook через виявлену російську рекламу. Він пообіцяв створити спеціальні підрозділи, які запобігатимуть втручанню урядів інших держав в контент соціальної мережі та оприлюднив план дій Facebook з протидії подібним загрозам.

Також нещодавно газета The Washington Post з посиланням на власні джерела написала про розмову між президентом США Бараком Обамою та CEO Facebook Марком Цукербергом за два місяці до інавгурації Дональда Трампа. Обама намагався переконати Цукерберга, що проблема пошрення фейків у Facebook є серйозною. Водночас Цукерберг визнав, що фейки мають негативний ефект, але його масштаб не настільки великий, й що він не знає, як саме потрібно боротися з цією проблемою.

comments powered by Disqus