Користувачі «Українського Фейсбуку» звернуться до Цукерберга щодо створення української адміністрації сайту

Free Large Images

Цьому присвячений пост на сторінці спільноти «Український Фейсбук».

«15.05.2015 о 02:30 сеанс питань-відповідей буде проводити персонально Mark Zuckerberg. Щоб він розглянув питання, щодо створення української адміністрації Facebook, воно має набрати якомога більше лайків. Питання написав Григорій Купершмідт (Gregory Kupershmidt) від імені українського сегменту ФБ», - йдеться у зверненні.

Купершмідт написав, що протягом останнього часу він спостерігав чимало повідомлень про безпідставне блокування  аккаунтів Facebook, що відбувалося, ймовірно, через масові фейкові скарги на них. Він також наголосив, що це особливо характерно для «проукраїнських» сторінок, а також постів стосовно «російсько-українського конфлікту»: «Наприклад, деякі аккаунти були заблоковані через поширення цього фото. І знаєте, в чому полягала скарга на неї? В ОГОЛЕННІ!!!».

Тому Григорій Купершмідт звернувся до засновника Facebook від імені українського сегменту мережі з проханням вирішити цю проблему: «Створіть окрему адміністрацію українського сегмента, заблокуйте хибні звинувачення з Росії, або більш ретельно стежте за українськими блогерами, але хоч якось, допоможіть нам!»

Питання до Марка Цукерберга можна підтримати тут.

comments powered by Disqus