Система ProZorro знову виграла Davos Awards

Корреспондент

Про це пише Platforma.

C4F Davos Awards 2017 – це щорічна нагорода у сфері комунікацій, яку отримують за професійні досягнення, творчий підхід і бачення майбутнього галузі. За премію змагаються у трьох категоріях: індивідуальній, корпоративній та розділі стартапів. Загалом на нагороду претендували 86 представників 30 країн з п’яти континентів. Оцінювали їх 25 членів міжнародного журі.

Команда ProZorro стала першою у корпоративній номінації «Trust of the Future» – «Довіра майбутнього». Розроблена в Україні електронна система ProZorro дозволяє боротися з корупцією та значно економити державні кошти завдяки сучасним технологіям і наочності усіх процесів закупівлі. На момент подачі заявки у лютому 2017 року ProZorro зекономила державі 17,72 млрд грн бюджетних коштів. «Це дуже приємне визнання світової спільноти, це стимулює нас рухатися далі, – говорить один з ідеологів системи, перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Макcим Нефьодов. – Крім цього, міжнародна нагорода додає нам авторитету у очах міжнародних колег і, я сподіваюся, створить додаткові зв’язки для впровадження системи ProZorro на рівні Світової організації торгівлі».

«Вітаємо всіх переможців! Ми із задоволенням знайомилися із чудовими проектами та талановитими комунікаційниками з 30 різних країн світу. Було надзвичайно цікаво зібрати в одному місці яскраві приклади міжкультурних комунікацій та найкращі практики різних країн. Я впевнена, що C4F Awards 2018 надихне ще більше фахівців у сфері комунікацій з усього світу», – заявила засновниця WCFDavos Яніна Дубейковська.

Варто зауважити, що в 2016 ProZorro вже вигравала цю ж нагороду у номінації «Технологія майбутнього».

Раніше MediaSapiens писав про те, що головний приз World Press Photo виграв фотограф Бурхан Озбіліджі (Burhan Ozbilici), який зняв вбивство російського посла в Туреччині Андрія Карлова.

comments powered by Disqus