Google тестує систему, яка зможе переписуватися з друзями замість вас

TechBurgeon

Систему вигадали в експериментальній лабораторії Google Area 120. Поки що вона отримала назву Reply (від англ. «відповідати»).  Вона працюватиме із Google Hangouts, Allo, WhatsApp, Facebook Messenger, Android Messages, Skype, особистими повідомленнями у Twitter та Slack.

Reply використовує штучний інтелект, який пропонує варіанти відповідей на повідомлення, створені на основі шаблонів з Gmail та Allo. Але розробники обіцяють, що її функціонал буде більш досконалим. Вона зможе аналізувати повідомлення, які вам надсилають та пропонуватиме варіанти відповідей, враховуючи події, внесені у ваш календар, інформацію з вашого особистого акаунту чи місце розташування. Наприклад, для відповіді на повідомлення «Коли ти будеш вдома?» Reply проаналізує, де користувач знаходиться, яким транспортом та яким шляхом він зазвичай їде додому, чи є за його маршрутом затори й запропонує відповідь з урахуванням усіх цих факторів.

Reply також зможе сканувати повідомлення, поки ви у режимі офлайн, та позначати для вас важливі. Або відписувати на них відповідним чином, якщо ви у відпустці.

Нагадаємо, раніше Google розробила генератор мови для штучного інтелекту Tacotron 2 . Система вчить нейронну мережу створювати реалістичну промову тексту, використовуючи дві попередні розробки компанії - яка переводить текст в спектрограму та яка вміє генерувати зі спектрограми відповідні звукові елементи. Також нещодавно штучний інтелект Google знайшов невідому раніше екзопланету, що обертається навколо зірки Kepler-90.

comments powered by Disqus