Facebook запускає власну ігрову платформу

Techcrunch

Соціальна мережа Facebook спільно з Unity Technologies  оголосили про запуск спільного проекту – PC gaming platform.  Проект в багато в чому розрахована на розробників відеоігор, які використовують ігровий движок Unity.

Як повідомляє TechCrunc, автори мобільних ігор зможуть розміщувати в новому сервісі свої продукти, а звичайні користувачі зможуть купити, скачати їх і запустити на ПК. Facebook буде ділитися прибутком від продажів ігор, розміщених на платформі, з їх розробниками, проте не розкривається, в якій саме пропорції.

Спочатку Facebook анонсувала власну ігрову платформу в травні цього року. Тоді вона називалася Facebook Games Arcade, однак зараз компанія відмовилася від цієї назви на користь «PC gaming platform».

Нагадаємо, компанія Facebook минулого місяця відзвітувала про свої фінансові результати за другий квартал 2016 фінансового року. Консолідована виручка Facebook за цей період склала $ 6,44 млрд, а чистий прибуток, розрахований за методикою non-GAAP, склав $ 2,05 млрд, або $ 0,97 на одну акцію. У річному вираженні ці показники зросли на 59% і 186% відповідно.

comments powered by Disqus